Günümüzde paraya ihtiyacı olmayan neredeyse kalmadı. Ülke ekonomisi, işsizlik, faizler, zamlar derken gelirimiz giderimizi karşılamamaya başladı. Peki, zor zamanlarımızda acil para nereden bulacağız?

Para bulmak aslında sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Belli teknikler deneyerek ihtiyacınız olan parayı elde edebilirsiniz. Şimdi bu seçeneklere bir bakalım.

Acil Paraya İhtiyacınız Mı Var?

  • Çalıştığınız iş yerinde patronunuzdan avans talep edebileceğiniz gibi yakınlarınızdan da borç isteyebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan miktar az ise kredi kartlarınızdan nakit avans veya taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bildiğiniz gibi 5000 liraya kadar taksitli nakit avans limiti koyan bankalar mevcuttur.
  • Paraya ihtiyacımız olduğunda ilk aklımıza gelen elbette bankalardan kredi çekmektir. Uygun bir kampanyaya denk geldiğimiz takdirde çok uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile para sıkıntımızdan kurtulabiliriz. Eğer banka takibine düşmüş biriyseniz ve size kredi çıkmıyorsa, yakınlarınızdan sizin için kredi çekmesini talep edebilirsiniz. Aranızda yapacağınız küçük bir senet ile hem sizin hem de yakınınızın mağduriyeti engellenmiş olur.

Senetle altın alabilir ve bu altını satarak ihtiyacınız olan parayı karşılayabilirsiniz. Ayrıca günümüzde senetle araba alabilmek gibi bir şansınız da var. Peşinatsız senetle araba satan bir galeri bularak, bir araba alabilir ve bu arabayı da peşin fiyatına satarak kendi kredinizi oluşturabilirsiniz. Wowwo Senetle Vasıta Veriyor

senetle kredi
  • Eğer kendinize ait değerli takılarınız veya kapınızın önünde bir araba varsa, bu eşyaları elden çıkartarak para elde edebilirsiniz.
  • Hattınız üzerinden telefon alabileceğiniz gibi, senetle telefon satan yerler bulup, bu mağazalardan da telefon veya elektronik cihaz alabilirsiniz. Bu cihazı satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • Kendi işinize ek, evde yapabileceğiniz işler de vardır. Birçok internet sitesinde ilanları yer alan bu işler ile kendinize ek gelir sağlayabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu işler davetiye katlama, mandal montajlama, anket doldurma, toka yapma gibi el ve dil becerileriniz ile ilgili işlerdir. Dizinizi izlerken dahi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük ücret alabileceğiniz işlere girebilir ve bu şekilde de para biriktirebilirsiniz.

Acil Para İhtiyacı Olanlar için Talep Toplama Süreci

Saydığımız bu seçeneklerden bir veya birkaçını seçerek para ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.