Günümüzde birçok kişi araç almak istemektedir. Araç almak ise, toplu nakit para manasına gelir. Bu toplu parayı karşılamak ise oldukça zordur. Bu sebeple birçok firma senetle araba kampanyası yapmaktadır. Bu yazımızda Wowwo firmasının senetle araba satma koşullarından ve bu hizmetin özelliklerinden bahsedeceğiz. Wowwo.com araba satışını belli bir peşinat karşılığında senetle satmaktadır.. Bunun için sizden kefil dâhi talep etmemektedirler. 36 aya varan vade seçenekleri vardır. Yaptığı kampanya ile bir arkadaşınızın alışveriş yapmasına olanak sağladığınız takdirde bir taksitiniz silinmektedir. Bu firma satışlarını e-ticaret yoluyla gerçekleştirmektedir.

Wowwo, kontrolü yapılmış olan tüm araçları, şehirlerdeki anlaşmalı galerilerden temin etmektedir. 0533 166 27 94 numaralı iletişim numarasını aradığınızda size her türlü bilgiyi vereceklerdir. Web sitesi de oldukça kullanışlı şekilde dizayn edilmiştir. Araç seçenekleri arasında dolaşabileceğiniz gibi aklınızda belli bir model varsa aramalarınızı sınırlandırabilirsiniz. Bu sınırlandırma içerisinde, dilediğiniz marka aracı ya da modeli belirleyebilirsiniz. Ve aramalarınızı bu çerçevede yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik bu araçların ödemelerini de oldukça kolay şekilde yapabilirsiniz. Araç size teslim edildikten sonra, Denizbank hesabınız üzerinden EFT veya Havale yapabilirsiniz.

Teslimat İçin Gerekli Koşullar

Aracınızı seçtikten sonra, saat 11.00 e kadar sizden istenen peşinatı yaptırmanız gerekmektedir. Eğer talep edilen miktarı bu saatler çerçevesinde yatırırsanız, aracınız ertesi gün size teslim edilecektir. Eğer peşinatınızı Cuma günü yatırdıysanız, ertesi gün hafta sonuna denk geleceği için, aracınız Pazartesi günü teslim edilecektir. Çünkü firma, bayramlarda, resmi tatillerde ve hafta sonu teslimat yapmamaktadır.

Tabii ki firma tarafından bazı sıkıntılar çıkabilir, bir aksilik olabilir. Fakat böyle bir durum yaşanırsa kişiye en kısa sürede haber verilir ve ortaya çıkabilecek her türlü mağduriyet engellenmiş olur. Bu sebeple kişilerin üyelik bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde yazmanız oldukça önemlidir. Çünkü size ulaşım sitedeki üyelik bilgileriniz üzerinden gerçekleştirilir.

Eğer sizde senet ile araç almak istiyorsanız, Wowwo.com sizin için oldukça faydalı bir hizmet olacaktır. İnternet sitesine giriş yapıp, üye olarak dilediğiniz gibi alışverişinizi gerçekleştirebilir, zamandan tasarruf ederken kendinize ödeme kolaylığı yaratabilirsiniz.

senetle kredi