Süre gelen hayatımız boyunca para nerede ve nasıl ihtiyacımız belli olmuyor. Hesapta olmayan ihtiyaçlar ile karşılaşabiliyoruz. Ani bir sağlık durumuna bağlı olarak harcamalarınız artıp acil paraya ihtiyacınız olabilir ya da çocuğunuz dershane özel ders derken eğitim masrafları artış da olabilir nedeni her ne olur ise olsun acil paraya ihtiyacınız mı var? Paraya ulaşmanız için kullanabileceğiniz birkaç alternatif yol var. Bu yolları sizin için sıralayalım ve sizde sizin için en uygun olanı belirleyin beklemeden başvuruları yaparak acil ihtiyacınız olan nakit parayı bulun.

Acil Kredi Mi Lazım?

Öncelikle acil para ihtiyacınız için banka kredisi alabilirsiniz. Fakat bildiğiniz üzere banka kredisi için öncelikle istenilen gelir belgesi maaş bardosu SGK pirim dokümanı gibi evrakları eksiksiz temin etmek zorundasınız. Herhangi bir eksik olur ise krediniz onaylanamaz. Ayrıca kredi notu da bankalar için oldukça önemlidir. Kredi notu sizin finansal karnenizdir ve bu karnede ki not düşük ise banka size kredi vermez ya da kredi notunuz talep ettiğiniz rakam için yetersizde kredi alma ihtimaliniz düşer.

senetlekredi

senetlekredi

Sıraladığımız bu maddelerden hiç birini yerine getiremeyip bankadan kredi alamıyorsanız üzülmeyin ve kara kara düşünmeyin acil parayı nereden bulurum demeyin. Diğer bir alternatif olarak da senet ile kredi alabilirsiniz. Senetle kredi sistemi tamamen yasaldır. Herhangi bir cezai yaptırım ile karşılaşmazsınız. Senet ile kredi ve para alma sisteminde de faiz uygulaması vardır ve belirtelim ki sakın tefeciler ile karıştırmayın.

Acil Para Mı Lazım?

 

Tefeciler belirlenen faiz rakamların kat kat üzerinde uygulama yapıyorlar senet ile para alanlar ise neredeyse bankalar ile aynı faiz oranlarını kullanıyorlar. Ayrıca aylık vade ve taksit şansınız da var. Yan aldığınız parayı hemen bir ay içerisinde ödemek zorunda değilsiniz. Aylık taksitler ile ödeyebilirsiniz.

senetle kredi

Acil paraya ihtiyacınız mı var yukarı da sıraladığımız alternatifleri rahatça kullanabilir ve bu ihtiyacınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Senet ile para nereden bulabilirim diyorsanız senetlekredi.org adresini tıklayarak aradığınız krediyi anında bulabilirsiniz ve iletişim formunu da doldurarak rahatça paranızı alıp ihtiyaçlarınızı karşılayın