Kim kime borç para verir? Öyle bir dönemde yaşıyoruz ki, aile fertleri arasında bile para alışverişi yapılamıyor. Borç istediğiniz takdirde bahaneler ile karşı karşıya kaldığınız durumlar olabiliyor. Bu nedenle çoğu zaman acil paraya ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda kendi imkanlarımız ile ihtiyacımızı karşılamaya çalışırız. Peki, acil paraya ihtiyaç duyduğumuzda neler yaparız? Parayı temin etmek için nasıl bir yol izlememiz gerekir?

Senetle Kredi Diyarbakır

Dilerseniz bir örnek üzerinden ilerleyelim. Evlenmek istiyorsunuz ancak düğün masrafları, ev kurmak, eşyaların satın alınması derken acil paraya ihtiyacınız var. Bahsi geçen konular için gerekli para da çok az bir para sayılmaz. Eğer köşede birikiminiz yok ise maddi anlamda destek almanız gerekecektir. Aile fertlerinizden yardım istediniz fakat yeterli desteği göremediniz. Bu durumda ilk akla gelen yol normal şartlarda bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak olacaktır. Ancak, bankalardan talep ettiğiniz kredi de onaylanmıyor.

Senetle Kredi Şanlıurfa

Birkaç bankadan talepte bulunmanıza rağmen krediniz bir türlü onaylanmadı. O zaman seçenekler arasından banka kredisini de çıkarmanız gerekiyor. Ama çareler tükenmez. Senet karşılığı para temin edebilirsiniz mesela. Nasıl mı? Senetle kredi veriyoruz Maraş, Urfa, Diyarbakır civarında ikamet edenler teklifimiz sizin için.

Senetle Kredi Kahramanmaraş

Senet karşılığı para nasıl temin edilir? Yukarıdaki örnek üzerinden devam etmemiz gerekir ise, toplam kullanmanız gereken tutar üzerinden senetler düzenlenir. Senet karşılığı işlem yapılırken taksit ve vade konusu karşılıklı anlaşma ile kararlaştırılır. Senet karşılığı parayı veren kişi veya kurum ise bu hizmet karşılığında belirli bir faiz bedeli uygular. Bu faizi dilerseniz peşin olarak verebilirsiniz veya talep ettiğiniz tutarın üzerine ekleterek taksitlerinizi ona göre düzenleyebilirsiniz. En son yapılan işlem ise, karşılıklı olarak mutabakat sağlanırsa imzaların atılmasıdır.

senetle kredi

Eğer sizde Maraş, Urfa, Diyarbakır’da ikamet ediyor iseniz, size senet karşılığı para temin etme konusunda yardımcı olabiliriz.  Öncelikli amacımız acil paraya ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktır. Senet karşılığı verilen paralar için talep edilen faiz oranı tahmin edildiği kadar yüksek değil aslında. Bankaların kredileri için uyguladığı faizlerden fazla olmadığı bir gerçek.