Ev sahibi olmak isteyen herkes banka konut kredisine yönelmeye başladı. Fakat yüksek faiz oranları ve geri ödeme tutarları kişileri konut kredisi kullanımından uzaklaştırmaya başladı. Durum böyle olunca da direk inşaat firmaları tarafından başlatılan kampanyalara ilgi arttı.

Senetle Ev

İnşaat firmalarından direk senetle evinizi alabilir ve değişen vadeler de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka kredilerinde bildiğiniz gibi alacağınız evin eksper bedelinin %75 gibi bir oranı kredi kapsamında verilmektedir. Geri kalan tutar için ise kişiler genel de ihtiyaç kredisine yöneliyor ve iki kredi ödemesi de kişileri maddi olarak zorlayan bir hal alıyor.

senetle kredi

Senetle alacağınız ev kapsamında birçok firma peşinat istemiyor. Aylık sadece 1,000 TL taksit ödemesi ile evinizi alabilir ve sizde kira sorunundan kurtulabilirsiniz. Bu şekilde çalışan firmalara ulaşmak için ise internet üzerinden kısa bir araştırma yapabilirsiniz. İletişim numaralarını aldıktan sonra görüşebilir gerekir ise konutları gezebilir ve satın alma işlemine bu şekilde karar verebilirsiniz.