Ülkemizde birçok insan günlük hayatında borçlar ile mücadele etmektedir. Gelir ve gider dengesi arasındaki uçurum, herkesi borç almaya itmektedir. Elbette finans sektörünün Türkiye’de 1970 sonralarındaki geç gelişimi, yurttaşında bu konu hakkında bilgisizliğine neden oldu. Uzun yıllardır mücadele edilen enflasyon ve düşük asgari ücret ise, bu konuda insanları borç almaya sürükleyen nedenler arasında yerini aldı.

Finans sektörü hakkında yaygın bilgisi olmayan her yurttaş, bankalar kredi vermeye başladığında ya da kredi kartı çıkarttığında ilk olarak bankaların kapısını aşındırdı. Oysa gelir gider dengesi hala tepe noktaya ulaşmadığı için, bu borcu ödemekte zor olacaktı. Tüm bunların sonucunda ülkemizde borcu olmayan yurttaş neredeyse kalmadı. Tabii aldığı bu ekstra borçları da ödeyemediler. Bunun ilk sonucu kredi notu dediğimiz, referans notunun düşmesi oldu. Ki hepimizin bildiği gibi kredi notu düştüğü zaman bu notu yükseltmekte oldukça zordur. Kredi notu düşük olduğu müddetçe de bankalardan asla ama asla kredi alamazsınız.

Ülkede bankalara borcu olmayan vatandaşın kalmaması nedeniyle bankalar önlemlerini alarak, her isteyene kredi çıkartmamaya başladı. Bu durumda borçları ile baş başa kalanlar da ne yapacaklarını şaşırmış şekilde borç alabilecek güvenilir yerler aramaya başladılar. Sizlere bu hususta yardımcı olacak, güzel bir öneri de bizlerden geliyor.

Bankalara ihtiyacınız olmadan kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, gerçekten de böyle bir şey mümkün. Eğer hala bu fırsattan haberiniz yoksa www.bankasizkredi.org sitesini ziyaret ederek, en güvenilir cevapları bulabilirsiniz.

Bankasız Kredi Nasıl Çıkartırım?

Firma, banka olmadan verdiği bu kredilerde, bir banka kadar çok seçenek sunmaktadır. Düşük tutarlarda ihtiyaç kredisinden tutun da konut kredisine kadar, beyaz eşya kredisiden tutun senetle krediye kadar birçok alanda kredi hizmeti vermektedir. Yani sıkıntınız her ne olursa olsun, bu firmanın size sağlayamayacağı çözümü olmayan bir problem yoktur.

Eğer sizlerde bankalardan kredi çıkartabilecek bir duruma sahip değilseniz, bu firma aracılığı ile taksitli kredi alabilirsiniz. Üstelik aldığınız bu kredi sizlere senetler vasıtası ile verilir. Bu uygulama firmanın en çok rağbet gören kredi hizmetidir. Bankasız yani senetle kredi yönteminde, taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi gibi birçok kredi türüne sahip olabilirsiniz.


BilgiKredi Çıkartan Komisyoncular


Firmadan kredi alabilmek için sağlamak zorunda olduğunuz hiçbir şart bulunmamaktadır. Bu nedenle firmaya her türlü bilginizi doğru vermeniz gerekir. Gelir durumunuz asgari ücret düzeyinde diyelim. Bu durumu firma sıkıntı etmemektedir. Hatta sizin gelir durumunuza göre şekillendirilmiş krediler vermektedir. Bunun için firmaya olabildiğince net cevaplar verin ve gelirinizi şişirmeyin. Unutmayın burası bir banka değil ve bu kadar katı, sert koşullar da yok.

Bankasız kredi almak için sizlerde bu firmaya başvuru yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmanın sitesine girip, iletişim kısmından talep ettiğiniz kredi çeşidini ve kredi tutarını belirterek, kişisel olarak maaşınızı ya da varsa başka gelirlerinizi eklemektir

Sizler de artık bankalar tarafından mağdur edilmek istemiyorsanız, borçlarınızı tek elden ödemek ve tek yere borçlu kalmak istiyorsanız, bu fırsat tam size göre

Bankasizkredi.org

Bahsettiğimiz bu firma 2010 yılından bu yana, birçok vatandaşın kötü giden ekonomik hayatına olumlu bir yön vermiştir. En köklü firmalardan biri olması ve ülkenin ekonomisini güçlendirmesi, onun güvenilirliğini kanıtlayan en önemli etkendir. Vatandaşa hizmetleri saymakla bitmeyecek olan bu firma, sadece bankasız kredi vermiyor, aynı zamanda finans ile ilgili her türlü sorularınıza karşı sizlere danışmanlıkta yapıyor. Üstelik bu firmanın sermayesini tamamı da Türk yatırımcılar tarafından karşılanmaktadır. Elbette bu da önemli bir husustur. Ne de olsa, kendi ülkemizde bir yabancıya güvenecek değiliz değil mi? Eğer güveneceksek bankalar neden bize kredi vermiyor?

senetle kredi

Teknolojiyi ve gelişen dünyanın gereklerini yakından takip eden bu firma, gerçekten de kaliteli bir hizmet için, sürekli kendisini yenilemekte ve her türlü soruna bir çözüm üretmektedir. Firma, verdiği tüm kredilerde önceliğine müşterilerinin çıkarlarını koymuştur. Ki bu husus zaten ilk görüşmenizde dahi hissedeceğiniz bir durumdur. Müşterilerinin gelir durumuna göre yapılan vadeler ve taksit tutarları zaten bunun en büyük kanıtıdır. Firma artık bir danışmanlık ve finans şirketi boyutunu aşmış, aynı zamanda Risk Analiz Şirketi boyutuna ulaşmıştır.