Tefeciler her zaman ulaşılması zor ama sizlere çok yakın insanlardır. Yaptıkları işin yasal bir karşılığı olmamasından dolayı işlerini büyük bir gizlilik içerisinde hallederler. Günümüzde tefecilere sıklıkla başvurulmaktadır. Bu durum tefecilerin önlenemez bir artışa geçmesine ve neredeyse her mahalleye yayılmasına neden olmuştur. İhtiyaçlarını karşılayamadığı için tefecilerden borç almak isteyen birçok kişi, tefecilerin telefon numaralarına nasıl ulaşacağına ve onlarla nasıl iletişim kuracağının bilgisine sahip değildir.

Eğer mali anlamda bir kazanç elde etmek amacı ile bir tefeci arıyorsanız bu kişileri nerede ve nasıl bulacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Zira tefecilik yapmakta, tefeci olduğunu bildiğiniz biri ile alışveriş yapmakta riskli işlerdir. Bir tefeciye ulaşmak istiyorsanız, ilk olarak bilmeniz gereken şey şudur: tefecilerin sabit bir telefon numarası yoktur. Yani tefecilerin telefon numaralarını aramaktan vazgeçmeniz gerekmektedir. Sizlere tefecilere ulaşmak için uygulayabileceğiniz birkaç alternatif yol sunacağız. Bu yollardan kendinize uygun olanını tercih ederek, tefecilere ulaşabilirsiniz:

Bilgi: Tefeciler Nerede Bulunur?

  • Mahallenizde ya da semtinizde muhakkak ganyan bayii gibi kalabalıkların bulunduğu mekânlar vardır. Eğer semtinizde bir tefeci varsa, bu mekânlardaki kişilerden öğrenebilirsiniz. Herhangi bir tanıdığınızın kulağına su kaçırmanız da yeterli olacaktır. Yeter ki acilen nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz bilinsin.
  • Tefecileri en kolay bulabileceğiniz yerler çok büyük işletmelerdir. Tefeciler yasal bir iş yapmadıkları için gelirlerini yasal düzlemde belgelemek durumundadırlar. Bu nedenle yüksek miktarlarda para getiren işlerde uğraşarak tefecilikten kazandıkları gelirleri aklarlar. Sizler de bu büyük işletmeleri inceleyerek ya da bu işletmelere giderek tefecilere ulaşabilirsiniz. Eğer işletme sahibi bir tefeciyse ya da bir tefeci tanıyorsa size yardımcı olacaktır.
  • Son yöntemde internet sitelerinde verilen reklamları ve ilanları takip etmektir. Sanal âlem oldukça büyük ve geniş bir alandır. Yasal ya da yasal olmayan her iş ve ihtiyaç hakkında türlü türlü bilgileri bulabileceğiniz ve araştırabileceğiniz bir ortamdır. İnternet siteleri üzerinden verilen ilanların sahiplerini bulmak çok kolay bir iş olmayacağı için, internet ortamı tefeciler için güvenilir bir alandır. Sizlerde bu alandan faydalanarak ihtiyacınızı giderecek bir tefeciye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ankara İzmir Tefeci Numaraları

Bankalardan kredi alamıyor musunuz? Acilen nakit paraya ihtiyacınız var ama borç alacak kimseniz yok mu? İstanbul’da yaşıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılayamıyor musunuz? Artık tüm bu sorunları çözmek son derece kolay. Sizlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Her türlü parasal ihtiyacınız için bizlere başvurarak imkanlarınızı zorlayabilirsiniz. Üstelik senet işlemlerinizi de almak istediğiniz kredinin tutarına göre belirleyerek sizlere ödeme kolaylığı oluşturuyoruz.

Bilgi: Tefeci Adresi Fiyatları

İzmir’de yaşayan vatandaşlarımız Konak, Gaziemir, Karşıyaka, Bornova ve Buca semtlerindeki firmalarımıza gelerek borç alabilirler. Web sitemiz üzerinden bizlere başvuru formunuzu yollayın, biz size dönüş yapalım. Gelirleriniz, giderleriniz ve almak istediğiniz kredinin tutarı gibi mali bilgilerinizi bizlere yollayarak düzenli bir ödeme planı ile sizlerde sorunsuz tefeci kredisi alabilirsiniz.

senetle kredi

Eğer almak istediğiniz tutar 7.000 liranın altındaysa faiz hesaplarına girmemize gerek kalmadan yalnızca komisyon ücreti ile sizlere kredi verebiliriz. Alacağımız komisyon tutarı sizlerin mali gücüne göre belirlenmektedir. Sizlerin almak istediği kredinin net tutarının % 15’i ile % 20’sinden başlayan oranlarda olmaktadır.