Bankaların borç verme şartlarını sağlayamayan kişilerin ilk akıllarına gelen tefecilerdir. Peki, tefeciler hakkında yeterince bilgi sahibi misiniz? Örneğin onlara nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Ya da tefecilerin borç verme şartları hakkında bilginiz var mı?

Acilen tefeciye ihtiyacınız varsa tefeciler ile iletişim kurabilmek için yeteri kadar bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Herkes tarafından da net bir şekilde bilindiği gibi tefeciler yasal bir iş yapmazlar. Bu durum onlara ulaşmayı zor bir durum haline getirirken asla imkansız kılmaz. Zira internet dediğimiz bu uluslararası ağ, önlenemez açıklara sahiptir ve denetimi de son derece zordur. Dolayısıyla tefecilere ulaşmanın en basit ve kestirme yolu internet üzerinden geçmektedir.

Senetle Kredi Veren Tefeci Lazım

Web sitemizin yorum kısmına tefeci aradığınızı belirterek, ihtiyaç duyduğunuz tutarı ve mail adresinizi yazarak tefecilerin sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde bulduğunuz acil nakit ilanlarına da yorum bıraktığınız takdirde müşteri arayan bir tefeci yorumunuza denk gelecek ve sizler ile irtibata geçecektir.

 


Tefeci Mustafa Kimdir? İLETİŞİM

Tefeci Telefon Numaraları (Whatsup İletişim)

Tefeciler Nerede Bulunur?


 

Tefeciden Borç Alma Şartları

Bir tefeciden borç almak istiyorsanız, tefeciye ulaşmak kadar önemli olan bir diğer hususta tefecilerin sizlerden isteyeceği koşullardır. Tefecilerin her birinin kendisine has koşulları vardır fakat birkaç şart var ki, her tefeci için bu şartlar ortaktır.

senetle kredi
  • Tefeciler asla uzun vadeli borç vermezler. Eğer bir tefeciden borç almak istiyorsanız, muhakkak bu borcu kısa vadede ödeyebilecek durumda olmalısınız.
  • Tefeciler senetler ile borç verirler. Fakat bunun yanı sıra sizlerden bir güvence talep edeceklerdir. Üzerinize olan bir evin ipoteği ya da herhangi bir memur kefil, bu güvencelere örnektir. Bu nedenle bir tefeciden borç alırken senetlerin düzenlenmesine, yazılan tutara ve ödeme tarihine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Tefecilerin koydukları faiz oranları değişmekle birlikte kesin olan faizlerin piyasanın çok daha üstünde olacağıdır. Yani aldığınız borcu çok daha yüksek miktarlar ile ödeyeceğinizi bilmeli ve ödemelerde esnetme talep etmemelisiniz.

Tüm bu şartları sağlayan kişiler kolayca tefecilerden borç para alabilmektedir. Sizler de eğer bu şartları sağlıyorsanız bahsettiğimiz yöntemi kullanarak herhangi bir tefeciye ulaşabilir ve borç alabilirsiniz.