Senetle beyaz eşya alanlarımız oldu, senet ile telefon, senet ile mobilya hatta senet ile altın alanlar da oldu. Fakat bankaların her krediye onay vermemesi, kredi başvurusunda istediği evraklar, kredi notu ve kredi puanı doğrultusunda kredileri onaylaması kısa vade oranları derken banka çalışmalarından sıkılıp senet ile kredi sistemine de geçiş yapıldı. Sıraladığımız bankaların bu olumsuzluk özellikleri doğrultusunda senet ile kredi alanların sayısı da arttı. Hatta artık senetle konut kredisi de alınır mı diyenler bile oluştu.

Senetle kredi miktarını ağırlıkla siz belirliyorsunuz. Bu durum da senet ile kredi alabilme şansınız da var. Senet ile sistemi başta söyleyelim ki tamamen yasaldır ve herhangi bir cezai yaptırımı yoktur. Bu sebeple içiniz rahat olabilir. Senetle kredi sisteminin bankalardan farkı yoktur. Banka kredisinde olduğu gibi alacağınız kredi de faiz oranı eklenmektedir. Ayrıca aldığınız krediyi vade imkânları ile aylık taksitler ile ödeme şansınız var. Faiz oranları yüksek değil yaklaşık bankalar ile aynıdır.

senetlekredi

senetlekredi

Kira ödemekten yorulduysanız, oradan oraya taşınır iken eşyalarınızın yıpranması artık sizi üzüyor ve evden çıkmanız gerektiğinde kiralık ev nereden bulacağım diyorsanız ve üstelik banka kredisine de başvurdunuz ve olumsuz cevap aldıysanız senet le konut kredisi aradığınız fırsat olabilir. Bankalar da olduğu gibi konut kredinizi aldığınız da ev borç bitene kadar ipotek edilebilir.  Senetle kredi nereden bulabilirim diyorsanız senetlekredi.org adresine tıklayabilirsiniz. Güvenilirlik açısından tüm sınavları başarıyla veren bu kuruluştan kredi alanların sayısı günden güne artış göstermeye de devam etmektedir. Her vadeniz ve taksitiniz için ayrı senet yapın. Ödeme seçeneklerini de görüşmeler esnasında siz belirleyebilirsiniz.

senetle kredi

Senetle konut kredisi alınır mı? Sorumuza cevap bulduk. Emlak fiyatlarının sabit seyir de devam ettiği herhangi bir artışın söz konusu olmadığı şu günler de dilerseniz bu alternatif yol ile ev sahibi olarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek. Ardından belirlediğiniz evi almak içn tapu işlemlerine hızlıca başlayabilir ve en kısa zamanda bitirebilirsiniz.