Ani bir ödemeniz mi çıktı ya da planlanmayan bir seyahate çıkmak zorunda kaldınız, çocuğumuzun eğitim masrafı arttı, düğün yapacaksınız var olan nakit paranız yetmedi, kredi kartı borcunuz faize bindi günden güne artmaya mı başladı nedeni her ne olur ise olsun borç para bulabileceğiniz yerleri m aramaya başladınız. Çaresiz değilsiniz. Alt metinlerimiz de nereden ve ne şartlar ile borç para bulabileceğinizi geri ödeme şartlarını kısa ve net şekilde açıkladık. İçlerinden size ne uygunun tespit edin ve hemen uygulayın.

Borç ve acil para ihtiyacımızı karşılamak denince aklımıza direk bankalar geliyor.  Fakat banka kredisi almak için öncelikle istenilen evrakları eksiksiz yerine getirmek zorundayız yani SGK prim dokümanı, gelir belgesi maaş bordrosu. Bunun yanı sıra kredi notunuz da yüksek olmalı eğer bankalara olan ödemelerinizi düzenli şekilde yapmazsanız kredi otunuzu düşeceğinden banka da kredi talebinize olumlu cevap vermeyecektir. Bazı bankalar krediniz için kefil bulmanızı da isteyebilirler. Eğer bu sıralı şartları yerine getiremezseniz banka kredisi alamazsınız. Bu durum da diğer alternatifimiz senetle para alma yoluna geçiş yapabilirsiniz. Senetle para alma sisteminin bankalardan fazla farkı yoktur. Yasal sınırı açmayan nerdeyse banka ile aynı faiz uygulaması vardır.  Geri ödemelerinizi de aylık taksitlere bölerek yani vade imkanlarından yararlanarak yapabilirsiniz.

senetlekredi

Senetle para alma ya da verme eylemleri tamamen yasaldır. Ödemelerinizi belirlenen zaman diliminde ödedikten sonra da maddi ve ya manevi hiçbir zorluk ile karşılaşmazsınız. Borç para veren yerler denilince akla yukarı da sıraladığımız temel iki sistem gelmektedir. Tefeciler de borç para verenler arasında fakat yasal sınır üzerinde faiz uygulamaları söz konusu 1 aldığınıza 5 ödemek zorunda kalabilirsiniz.

senetle kredi

Borç para veren yerler ile de senet ile para alma konusunda karar verirseniz senetlekredi.org adresini tıklayabilirsiniz. Adrese girer girmez kısa bir inceleme sonunda aradığınız krediyi bulacak ve zaman kaybetmeden iletişime geçerek alabileceksiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin ve sıkıntılarınızdan paranızı alarak bir çırpıda kurtulun. Karar ve tercih tamamen sizin.