BİZ KREDİNİZİ ÇEKELİM KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN SİTEMİZDEN HIZLI İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ. Hayat şartlarının giderek zorlaşmakta olduğu günümüz de  kredisiz hayatımızı idame ettirebilmek artık oldukça imkansız bir hal almıştır. Gerek aniden doğan nakit ihtiyaçları,gerek bireylerin gelir düzeylerinin artık hayat pahalılığına yetişemeyecek kadar az oluşu gibi nedenler ile bireyler bankalar aracılığı ile kullandırılmakta olan kredilere oldukça ilgi göstermektedir. Ancak bankalar aracılığı ile bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda verilen kredilerin de her bireye gözü kapalı verilmediği oldukça aşikardır. Bankalardan kredi almak isteyen bireylerin kredi çekebilmek için gerekli olan şartları yerine getirebilmeleri neticesinde bankalardan kredi kullanmaya hak kazanmaktadırlar.

Her kredi türünün ayrı şartları olabileceği gibi ortak olan şartları da mevcuttur.  Öncelikle kredi kullanacak olan bireyin en büyük kullanım şartı olan”kredi notu”nun kullanım için yeterli puanda olması gerekmektedir. Eğer kredi notu puanı yeterli sayıda ise daha sonra bireyin geçmişten günümüze bankalardan kullanmış olduğu ürünlerde ödeme düzensizliği olup olmadığına bakılmaktadır. Ayrıca bireyin gelir düzeyinin alınan kredi taksitlerinin geri ödemesini karşılayabilecek olup olmadığına bakılmaktadır. Bu nedenle eğer bireylerin gelir anlamında belgeleyebilecek oldukları ek gelirleri var ise kredi başvurusu sırasında bunları beyan etmesi kredinin onaylanması açısından oldukça faydalı bir adımdır. Bütün bu şartları sağlayamayan bireyler maalesef  bankalar aracılığı ile kredi alamamaktadırlar.

biz-kredinizi-cekelim

biz-kredinizi-cekelim

Kredi alamayan bireylerin ihtiyaçlarını giderebilmek adına günümüzde oldukça artış gösteren senetle kredi veren, komisyon ile kredi veren yada birey adına kredi talebinde bulunan kuruluş veya bireyler sayesinde hiç zahmet çekmeden nakit ihtiyacını giderebilmektedir. Tabi ki bankalardan farklı olarak yaptıkları her işlem adına bireylerden ek komisyon talep eden bu kuruluş veya bireylere yinede bankalardan kredi alamayan bireylerin ilgisi oldukça büyüktür. Bankalar aracılığı ile çeşitli nedenlerle kredi alamayan bireylere kendi isimleri ile kredi çekerek, çektikleri kredi için hem bireyden masraf talep ederek kazanç sağlayan hemde kredi ödemelerini bireyin kendisinin ödemesi ile suya sabuna dokunmayan kişi ve kuruluşların giderek artış gösterdiği bir ülkeyiz maalesef. Bireyleri bu tip kuruluş ve kişilerin ellerine iten en büyük sorun geçim sıkıntısıdır. Ülkemiz de neredeyse 100 kişiden 95’inde görülen bu geçim sıkıntısı maalesef ki iş sahaları arttırılmadıkça,bireylerde ayaklarını yorganlarına göre uzatmadıkça uzun yılla böyle sürüp gider gibi gözükmektedir.

senetle kredi

Kaynakça: Kredinizibizcekelimsizodeyin.com