Kredi çekmek istiyorsunuz ancak bankalar buna müsaade etmiyor mu? Bu sorunla karşılaşan kişi sayısında son zamanlarda çok önemli bir artış meydana gelmiştir. Kredi notu sistemi nedeniyle bankalardan isteyen herkes kredi alamamaktadır. Ayrıca kredi tahsis ücreti, teminat, ön peşinat gibi şartlar nedeniyle bankalar artık kredi vereceği müşterilerini çok sıkı bir şekilde araştırmaktadır. Bunun nedeni aslında basittir. Bu zamana kadar bankalardan kolay bir şekilde kredi alan kişilerin bankalara olan borçlarını ödememesi hem bankaları hem de borçluları çok zor bir duruma koymuştur. Özellikle bankalar, çok fazla açık vermeye başlamıştır. Bunun yanı sıra borçlu sayısı da fazlalaşmış sayıları milyonları bulmuştur. Bu duruma bir çözüm getiren BDDK kredi notu sistemini devreye koymuş ve artık isteyen herkesin kredi almasının önüne geçmiştir.

Kredi çekmek istiyorum ama kredi notum düşük

Kredi çekmek isteyen kişilerin kredi notu başta olmak üzere pek çok kriteri de yerine getirmesi gerekmektedir. Düşük kredi notuyla kredi çekme de işte burada devreye girmektedir. Bankalardan kredi alamayan kişiler, uygun ödeme koşullarını içeren bazı bankalar ile biraz daha yüksek faiz oranlarıyla masrafsız ve evraksız hızlı bir şekilde nakit desteği alabilmektedir. Fibabank üzerinden notu düşük olan müşterilerimiz için kredi çıkartabilmekteyiz. Bu konuyla ilgili bizimle irtibata geçiniz.

Kredi çekmek istiyorum ama işsizim, sigortam yok

Acil paraya sıkışan kişiler, öğrenciler, ev hanımları, gelir belgesi olmayan kişiler, emekliler, sigortası 6 aydan az yattığı için bankalara kredi başvurusunda bulunamayan kişiler kısacası herkes gelir belgesiz kredi alabilmektedir. Bu konuda özellikle küçük bankaların düzenlediği kampanyalar bulunmaktadır. Danışmanlarımızla görüşerek bu konuda bizden destek alabilirsiniz

senetle kredi

Bankalardan kredi çıkartma hizmetimizle birlikte ücretsiz kredi notu yükseltme işlemlerinize yardımcı olmaktayız. Bir kaç günlük bir sürede yaptığımız uygulamalarla kredi notunuzda kredi çekebileceğiniz kadar bir artış sağlayarak bankadan kredi onayı alabilmekteyiz. Bu süreç sizin istediğiniz kredi miktarına ve sağladığınız gelir belgesiz ve kefil gibi durumlara göre değişiklikler arz etmektedir. Her şekilde sizin durumunuz uygun bir çözüm üretebilmekteyiz. Bizimle iletişime geçiniz.