Son yıllarda senetle yapılan alışverişler oldukça çoğaldı. İnsanların maddi imkanları azalınca böyle bir yönteme gidildi ve işe yaramışa benziyor.

Elinde nakit parası olmayanlar, bankadan kredi alamayanlar, eşinden dostundan hayır gelmeyenler senetle para veren yerler ile irtibata geçerek sıkıntılarından kurtulma yolları arıyorlar.

Senetle para veren yerler genellikle mal karşılığında size para verirler. Yani, kişi elindeki malı size satar ve siz aldığınız o malın parasını senet karşılığında her ay düzenli olarak ödersiniz.

Hal böyle olunca alacağınız paraya faiz de karışmamış olur. Emin olun bu yöntemle sıkıntılarından kurtulan, borçlarını ödeyen çok kişi var.

Eğer siz de onlardan biri iseniz senetle para veren yerler başlığımız altında ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. İlanlarınıza, ne kadar nakite ihtiyacınız olduğunu, hangi şehirde yaşadığınızı ve iletişim(mail) adresini yazarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda senetle para veren yerler de ilanlarını verebilirler.

SENETLE KREDİ VERİYORUZ

senetle kredi

Tüm Türkiye geneline senetle para veriyoruz. İşimiz kesinlikle tefecilik değildir. Faiz sistemi yoktur. Hem üretimini hem de satışını yaptığımız ürünlerimizi almanız karşılığında senetle para veriyoruz. İlgilenenler bize ulaşsınlar. Detaylar görüşülür. Limit 20 Bin TL’dir.