Yaptığı çalışmalar ile sektörde öncü olan firmamız bankadan kredi onayı alamayanlara çözüm önerileri sunmaya devam etmektedir. Ülkemizde bankalardan kredi alma konusunda belli başlı sıkıntılar yaşanıyor olması bilinen bir gerçek olmakla beraber bu durumu yaşayan kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Neyse ki kredi danışmanlık hizmeti konusunda hiçbir müşteriyi çözümsüz bırakmayan firmamız kredi alma süreçlerini bir hayli kolaylaştırarak mağdur kişilerin imdadına yetişmektedir.

Pek çok kişinin bankalara kredi almak için başvuru yapıp geri çevrilmesinin iki temel nedeni vardır . bunlar;

İlk neden; kendini tanımamak yani kredi notunu ve sicilini bilmemektir.  Bu sebepten dolayı yanlış bankaya yanlış şekilde başvuru yapılmakta ve geri çevrilmek kaçınılmaz olmaktadır.

İkinci neden; başvuru yaptığımız bankayı tanımamaktır. Çünkü her bir bankanın kendine uygun belli başlı şirket politikası olmakta ve bu sebeple de sadece kendilerine hitap eden müşteri profillerine kredi vermektedirler.

Bu noktada söylenmesi gereken normal şartlar  altında hiç kimsenin anlatılmakta olan bu neden ile alakalı olarak teferruatlı bilgiye sahip olamayacağıdır. Çünkü bu bilgilere ulaşmak yalnızca bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan kişilerin yapabileceği bir iş olmakta ve bu durumda da devreye firmamız girmektedir. Çünkü firmamız sahip olduğu işinin ehli ve donanımlı çalışanları ile, bankalar ile sıkı bağlantıları olan yöneticileri ile ve en önemlisi her bir banka ve her bir müşterinin bilgilerine ulaşabilecekleri interaktif sistemleri ile her türlü detaya hakim olma olanağına sahiptir. Bu sebeple de bankalardan kredi alma konusunda sıkıntı yaşayan kişilere çözüm önerileri sunmaktadır. Bu öneriler müşteriden müşteriye fark etmekle beraber genel olarak şöyledir:

senetle kredi
  1. Müşterilerimize ilk önerimiz kendilerine en uygun bankayı tespit etmek ve oradan kredi almak için başvuru oluşturmaktır. Bu durum genel olarak olumlu sonuçlar vermektedir.
  2. Bir diğer seçenek zaman zaman kampanyalı süreçler oluşturduğumuz anlaşmalı bankalar üzerinden kredi başvurusu oluşturma önerisidir.
  3. Başka bir durum ise adı kara listede olan kişiler gibi hiçbir bankadan kredi alma şansı bulunmayan kişilere sunduğumuz kendi adımıza kredi çekip müşterimize verme seçeneğidir.

Belli başlı çözüm seçenekleri bunlar iken tüm hizmetlerini senetler karşılığında ödenecek olan tutarlara bağlamış olan firmamız tüm bu hizmetler için yalnızca yüzde on beş oranında bir komisyon talep etmektedir.