Acil para bulmam lazım, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, diyorsanız, doğru adrestesiniz. Zor durumda kaldığınız da, aklınıza hiçbir şey gelmedi de, para bulabileceğiniz yöntemlerle ilgili olarak yazımızı inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların ayrıntıları için de bize yazabilirsiniz. Bilgilendirme için size ulaşabileceğimiz bir mail adresinizi de sorunuza eklemeyi ihmal etmeyin. Bilgilendirmeler özel olarak yapılmaktadır.

Çok Acil Para Bulmam Lazım

Acil para bulmam lazım diyorsanız, öncelikle bankalardan kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Bankalardan kredi çekebilmek için bazı koşullarını yerine getiriyor olmanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Bir iş yerinde uzun süre sigortalı çalışmak, takipte yasal borcun bulunmaması, maaşta haciz olmaması, kredi notu puanının yüksek olması, talep ettiğiniz kredi miktarının maaşınızın çok çok üzerinde olmaması gibi pek çok ayrıntı var. Bu koşulları yerine getiremediğiniz takdirde bankalardan kredi almanız neredeyse imkansız.

acil para nasıl gelir

acil para nasıl gelir

Kredi alamadığınız durumlarda tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem ise, senetle borç para veren kişiler. Bu kişiler, bankalardan kredi alamayan acil para bulmam lazım diyen kişilere yardımcı oluyorlar. İstedikleri meblağda yardımcı olabiliyorlar. Bankaların çalışma mantığı ile çalışarak, aylık her ödeme için borçlu olacak olan taraftan senet alıyorlar. Aylık ödemelerinizi gerçekleştirdiğinizde de senetinizi geri alarak, alış verişinizi tamamlıyorsunuz. Senetle borç para veren kimseler ile çalışmak istiyorsanız, senet nasıl yazılır başlıklı yazımızı da incelemeyi ihmal etmeyin. Senet, yasal olarak geçerliliği bulunan bir evraktır ve hukuki olarak bağlayıcılığı vardır. Bu yüzden bu konu ile ilgili tam bilgiye sahip olmalısınız.

senetle kredi

Acil Para Nasıl Bulunur?

Acil para bulmam lazım sıkıntısına düşmeden önce de, bütçenize katkıda bulunmak için, evden yapılacak işler ile ilgili kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Evden ek iş yaparak, hem bütçenizi kontrol altına alırsınız, hem de boş geçirdiğiniz zamanları, eğlenerek nakte çevirebilirsiniz. Evden yapabileceğiniz onlarca farklı iş bulunuyor. Çalışanlar, ev hanımları, öğrenciler için bulunmaz bir fırsat. Evden çalışarak bütçenize katkı sağlamak isterseniz, bulunduğunuz şehri ve evden yapabileceğiniz işi bize yazmanız yeterli olacaktır. Uygun bir aday olduğunuz düşünüldüğünde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. İletişim bilginizi de yorumunuza eklemeyi ihmal etmeyin.