Acil paraya ihtiyacınız var ve öncelik olarak bankaya başvurdunuz. Fakat bankanın istediği evrakları temin edemediniz ya da kredi notunuz düşük ve banka size onay vermedi. Bu durum da ne yapacağınızı şaşırarak acil para istiyorum tefeciye ihtiyacım var demeye başlamış olabilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gerekiyor ki yüksek faizler ile kredi veren ya da parayı kiralayan kişilere tefeci adı verilmektedir. Genel verilen ve belirlenen faiz oranları yasal sınırın kat kat üzerindedir. Tefecilik işi yapan kişiler ön gördüğünüz üzere genel olan tüm kazançlarını faiz rakamları üzerinden sağlamaktadırlar. Yani bir aldığınız borç için beş ödemeyi göz önünde bulundurun. Hatta borç verirken ipotek göstermenizi de isteyerek en ufak geciktirme de malınıza el konulabilir. Durum bu şekilde olunca tefeciden borç almak yerine başka yollar deneyebilirsiniz.

Öncelikle yakın çevrenizden borç isteyin eğer hayır cevabı ile karşılaşır ve parayı bulmazsanız kredi kartınızdan nakit avans çekin. Eğer kartınızı yok ise ya da nakit avans vermiyor ise senet ile kredi alabilirsiniz.  Senetle kredi sisteminden alınan ve hesaplanan faizler yasal orandan yüksek değildir yani tefecilerin uyguladığı faizlerden aşağıdadır. Hatta bu faiz oranı bankalara daha yakındır. Aldığınız borcu tek bir taksit halinde ödemek zorunda değilsiniz. Aylık taksitlere bölerek vadelerden yararlanabilirsiniz. Her ay dönemi geldiğinde borcunuzu ödersiniz ve maddi manevi problemler ile karşılaşmazsınız. Senetle para alma yasaldır. Senetle borç alabileceğim kişilere nereden ulaşırım diyorsanız senetlekredi.org adresine tıklamanız yeterli. Sayfada yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra size dönüş yapılacaktır. İletişim kurarken aklınıza takılan tüm sorulara da cevap bulabilirsiniz.

senetle kredi

Acil para arıyorum tefeciye ihtiyacım var demeyin aradığınız çözümü ve tefeciye gitmeden para ihtiyacınızı nasıl karşılayacağınızı anlattık. Karar ve tercih tamamen size kalmıştır. Vakit kaybetmeden güvenilirlik açısından sınavları başarıyla vermiş ve onlarca insanın tercihi arasına girmiş senet ile kredi sisteminden sizde yararlanın ve zaman kaybetmeden şartsız, koşulsuz, evraksız, kefilsiz, masrafsız şekilde kredinizi alarak rahat bir nefes almaya da başlayın