Eğitim, sağlık gibi alanlarda çocuğunuz için acilen nakit paraya mı ihtiyacınız var? Çok acil ödenmesi gereken borçlarınız var ama hiçbir yerden nakit bulamadınız mı? Zamanınız kısıtlı ve toplu para bulmanız mı gerek? Elbette tüm bunlar oldukça can sıkıcı konulardır. Ve insanda çok büyük bir çaresizlik ve umutsuzluğa neden olur. Böyle durumlarda genellikle ilk olarak herkesin aklına bankalardan kredi almak gelir. Fakat bankalardan da olumsuz cevap almanız olasıdır. Yapmanız gereken ödemeleri zamanında yapamıyor musunuz? Borcunuzun yalnızca asgari tutarını mı ödüyorsunuz? Birden çok bankaya borcunuz mu var? Aylık net bir geliriniz ya da sigortanız yok mu? E bu durumda kredi almanız zaten mümkün değil. Peki böyle bir durumda ne yapacaksınız? İşte bizler tam da bu noktayla ilgileniyoruz.

Yakınlarından borç bulamayan, bankalardan kredi alamayan, gideceği hiçbir finans kapısı kalmayan çaresiz müşterilerimize yardım ediyoruz ve dev bir hizmet veriyoruz. Elbette paranın günümüzde ne derece önemli olduğunu bizler de kabul ediyoruz. Fakat bizler de makul ücretlerle kazanç sağladığımız için, fazlasını istemiyoruz. Size de bize de fayda sağlayabilecek ücretler dışında ekstra tek bir liranızı bile istemiyoruz. Elbette bizlere güven duymayıp yine de bankalara yönelecek olan kişiler olacaktır. Fakat bankaları beklemek borcunuzun birkaç kat çoğalmasına neden olur. Ve sizi daha da zorlayacak, daha çok paraya ihtiyaç duyacak bir durumda kalırsınız. Bu sürece kadar dayandıktan sonra bankalardan kredi almanız elbette mümkündür. Fakat bankalardan kredi alabilmek için de birçok belge toparlamak zorundasınız. Bu belgeler tek bir adresten çıkartılamayacağı gibi birçok farklı kuruma gitmenize de sebebiyet verebilir. Bu da yol parası ve zaman kaybı anlamına gelir.

Neden kendinizi böyle bir şeye zorunlu hissediyorsunuz? Çünkü size öğretilen yerler daha güvenli geliyor. Bu nedenle bizler de sizleri ofisimize davet ediyoruz. Bizlerle de tanışın, güler yüzlü kadromuzla görüşün ve aslında borç dediğimiz şeyin ne kadar kolayca ödenebileceğine bir bakın. Tüm hizmetlerimize şahit olabilirsiniz. Bizlerde aynı bankalar gibi çalışan bir finans kuruluşuyuz. Fakat bankalar gibi yüksek faizlerle kredi vermektense, dosya masrafı dediğimiz ek giderleri daha geniş tutarak sizlere faizsiz bir nakit para olanağı veriyoruz.

Günümüzde birçok banka tefecilere taş çıkartır nitelikte faiz oranları uygulamaktadır. Bu oranlar yıla vurulduğunda ortaya çıkan rakam gerçekten hayret vericidir. Gerçekten kısa dönem içerisinde ödemeler yaparken bu faiz oranlarının genel yani toplam borca etkisini fark etmiyoruz fakat, bu iş üzerine küçük bir hesap yaptığınızda aslında ne kadar gereksiz bir para ödediğinizi anlayabilirsiniz. Bizler sizlere bankalar kadar çeşitli nakit imkânları sunmakla beraber, gelin bize başvurun ve ödemelerinizde krediyi almak kadar kolay olsun diyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler


Söylediğimiz gibi, bizler bankalar gibi kredi hizmeti veriyoruz. Bu nedenle bu kredileri de elbette ki çeşitlere ayırarak, buna göre komisyon oranı belirliyoruz.

  • İhtiyaç İçin Nakit Para: Herhangi bir ihtiyacınız durumunda firmamızdan alabileceğiniz nakit tutarı hazırdır. İhtiyaçlarınız için alacağınız nakit para tutarı minimum 3 bin, maksimum 10 bin lira kadar olmalıdır. İhtiyaç kredisi için bize herhangi bir belge getirmenize gerek yoktur. Aynı şekilde hiçbir belge ya da evrak zorunluluğunuz yoktur. İster internet yoluyla başvurun, isterseniz de ofisimize gelin yüz yüze görüşelim. Bu görüşmelerimizde de gereken bilgileri edinelim. Bizler sizlere ilk olarak gelir durumunuzu sormaktayız. Gelir durumunuzu belgelemenize gerek yoktur. Fakat bize doğru bilgi vermeniz sizin açınızdan önemlidir. Çünkü verilen nakit parayı geri ödeyecek olan sizlersiniz. Ve bizlerde ne kadar avantajlı olursak olalım, bir finans şirketiyiz. Yani maddi kazanç elde etmek amacıyla kurulmuş ve varlığını sürdüren bir firmayız. Bu nedenle elbette ki bizimde kendimizi düşünmek zorunda olacağımız yerler vardır. İhtiyaç kredileri için sizden aldığımız komisyon oranı %20’dir.
  • Emekliler İçin Nakit Para: Evet, yanlış duymadınız. Firmamız emeklilere de nakit para olanağı tanımaktadır. Bu tutar düşük olsa da, ödemeniz gereken borçlar için yeterli olacaktır diye umuyoruz. Emekli olan kişiler emekliliğini bizlere kanıtladıkları an bizden kredi kullanabilirler. Emekliler için verebileceğimiz en az tutar 500 lira iken, en fazla verebileceğimiz tutar 3 bin liradır. Emekliler için kredimizden aldığımız komisyon oranı %15’tir.
  • Taşıt Almak İçin Nakit Para: Bizlerde bankalar gibi belli şartlar içerisinde araç kredisi verebiliyoruz. Eğer yeni bir araç almak istiyorsanız fakat bunun için peşinat ya da toplu nakit para bulamıyorsanız, hemen ofisimize gelin ya da bizimle irtibata geçin. Bizler araç almak isteyenler için uygun fiyatlarla kredi vermekteyiz. Araç alabilmeniz için verebileceğimiz en az tutar 10 bin lira iken, en fazla verebileceğimiz tutar 50 bin liradır. Bu fiyat ile isterseniz ikinci el bir araç alın, isterseniz de sıfır kilometre bir araç alın fark etmez. Bizler bankalar gibi şartlar koymayız. Aynı şekilde kullanmak istediğiniz aracın yaşı ile de ilgilenmiyoruz. Bizlerden araç almak için nakit para aldığınız da size tek bir koşulumuz var. Bu da, bu araca rehin konulması yani ipotek edilmesi. Araç kredilerimiz yüksek tutarlara kadar ulaştığı için firmamızı da koruma altına aldığımız bir önlemdir bu. Taşıt kredileri için sizlerden aldığımız komisyon oranı %25’tir.
  • Danışmanlık Faaliyetleri: Kendimiz elbette sizlere kredi vermekteyiz. Fakat yine de bankalar ile iletişimde olmak isteyen, bankalardan kredi almak isteyen kişiler olursa da bu konuda yardımcı olmaktayız. Bizler ev kredisi gibi çok yüksek fiyatlı krediler vermiyoruz. Bu nedenle bu tarz işlemleriniz için bankalara başvurmanız gerekebilir. Bizler de bunu düşünerek bir çözüm getirdik. Kredi danışmanlık firmalarını elbette duymuşsunuzdur. İşte bizlerde danışmanlık hizmeti de yürütmekteyiz. Peki nasıl oluyor, nasıl yapıyoruz? Sizler bir bankaya başvurdunuz diyelim. Ve bankadan almak istediğiniz kredi onaylanmadı. Bu durumda bizler devreye giriyoruz. Sizler onaylanmayan kredinizi bize getiriyorsunuz. Kredilerinizi getiriyorsunuz cümlesinden kastımız, krediye başvururken kullandığınız belge ve evrakları getiriyorsunuz. Bizler başvurduğunuz bankalara göre bir araştırma yapıyoruz ve bu araştırmalar çerçevesinde evraklarınızı ve belgelerinizi inceliyoruz. Bu belgelerdeki eksiklikleri, yanlışlıkları veya fazlalıkları ortaya çıkarıyoruz ve sizlere bu konuda bilgi veriyoruz. Eksiklikleri nasıl tamamlayacağınıza dair öneriler ortaya koyuyoruz. Bazı durumlarda tüm eksik belge ve evraklar tamamlandığı halde krediniz çıkmayabilir. Bunun sebebi yanlış banka tercihi olabilir. Her bankanın koşulları farklıdır. Bazı bankalar çeşitli şartlarında çok katı olabilirler. Bu nedenle bu kuralları esnetmek mümkün değildir. Böyle bir durum yaşandığında bizler sizlere hangi bankalardan kredi alabileceğinize dair bilgi veriyoruz. Hatta gerekirse bankalar ile aranızda aracı firma oluyoruz ve kredinizin çıkmasına yardımcı oluyoruz. Firmamızda çalışan kişilerdeki en önemli tercihimiz, bankalar ile bağlantısı olan kişiler olmasıdır. Bunun nedeni bu tarz bankacılık işlemlerinde doğru ve eksiksiz iş yapabilmektir. Bu nedenle bankalar ile ciddi referanslarımız da vardır. Bizler de tüm bu referansları siz müşterilerimizin memnuniyeti için kullanarak sizlere yardım ediyoruz. Bunun karşılığında da sizlerden bir miktar komisyon alıyoruz.

Komisyon Karşılığında Nakit Parayı Nasıl Alabilirsiniz?

Biz zaten amaçlarımız çerçevesinde bir web sitesi olan bir firmayız. Bu nedenle sizlerle iletişim kurmamıza olanak sağlayan en büyük iletişim merciimiz web sitemizdir. Web sitemizde müşterilerimizin memnuniyet yorumlarından tutun firma amaçlarımıza ve geçmişimize kadar birçok bilgi yer almaktadır. Bu bilgiler tabanında zaten ne kadar dürüst bir iş yaptığımızı anlayabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak isterseniz aşağıdaki web sitemiz iletişim kısmından mesaj atabilirsiniz. Sizden ricamız iletişim kısmında atacağınız mesajlarda, size hitap edebilmemiz için adınızı ve soyadınızı yazın. Bunun yanı sıra sizleri arayabileceğimiz bir cep telefonu numarası yazın. Böylece biz gün içerisinde sizleri rahatlıkla arayabiliriz. Ofisimize gelmek isteyen kişiler olursa da, yine telefon görüşmemizde adresimizi verebiliriz. Aynı zamanda yorum kısımlarımız bulunmaktadır. Bu yorumlar gizli olarak bize ulaşır. Bizlerin onayladığı mesajlar tüm site tarafından görüntülenebilir. Bu nedenle yorum kısmında mail adresinizi ve cep telefonu numaranızı yazabilirsiniz. Yorumunuz web sitemizin sistemine düştüğü an okunacaktır ve gizli tutulacaktır. Firmamız gün içerisinde sabah 09. 00 akşam 18. 00 arasında çalışmaktadır. Bu saatler dışında atılacak olan mesajlara ertesi gün dönüş yapmaktayız. Aynı zamanda hafta sonu atacağınız mesajlar ve yorumlar içinde hafta başında sabah saatlerinden itibaren cevaplamaktayız. Siz müşterilerimizi gün içerisinde 14. 00 ile 16. 00 saatleri arasında ararız. Bu bilgiyi hem müsait olmanız açısından hem de gün boyu telefon başında beklememeniz açısından veriyoruz.

İşleyiş Nasıl Olmaktadır

Bu şekilde başvurularınızı yaptıktan sonra sizleri ofisimize davet ederiz. Ofisimizde ayarlamamız ve belirlememiz gereken tüm konuları konuşuruz. İlk olarak hangi alanda nakit para istediğiniz bizim için önemlidir. Ofisimizde her alan için farklı uzmanlıktaki kişiler çalışmaktadır. Bu nedenle sizleri bu alanlara göre yönlendiririz. Bizim için sizlerin memnuniyetinin en üst düzeyde olması önemlidir. Daha sonra alacağınız kredi tutarına göre bir vadelendirme işlemine geçeriz. Firma prensiplerine göre 48 aydan daha fazla vadelendirme işlemi yapmıyoruz. Bu vadeyi de yalnızca araç almak için talep ettiğiniz nakit işlemlerinde koymaktayız. Geri kalan işlemler için ise en fazla 24 ay ile 36 ay arasında bir vade belirliyoruz. Bu arayı müşterilerimizin gelir durumlarına göre doldurmaktayız.

Firmamız haksız kazanç elde etmemek adına hiçbir faiz işlemi uygulamaz. Yani bizden aldığınız nakit paraları 0 faiz ile geri ödersiniz. Ne kadar aldıysanız ödemenizde o düzeyde olacaktır. Bunları da zaten sizlere baştan hatırlatırız. Yani bizi komisyon yolu ile kredi veren bir banka gibi düşünebilirsiniz. Böyle bir avantajı hiçbir mecrada yakalayamazsınız. Bizler kazancımızı şişirmek değil, hak ederek kazanmak için uğraşan bir firmayız. Taksitler ve nakit para tutarı hakkında ortak bir noktaya vardıktan sonra senet işlemlerine geçeriz.

Senet İşlemleri

Senetlerimizi her ay düzenli olarak ödeyeceğiniz için, ay sayısı kadar senet yaparız. Yani tek senet yapabileceğimiz gibi bir düşüncenizin olmaması önemlidir. Bu konuda güven eksikliği yaşamamanızı istiyoruz. Senetlerimiz tüm kurallara uygun olarak hazırlanır. Tarihler, taksidinize göre ödeme tutarınız ve benzeri diğer bilgiler gerekli yerlere kapalı biçimde yazılır. Senet yazılırken her anına tanıklık edebilir, yapılan her işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle için bu konuda da rahat olmalı. Senetler hazırlandıktan sonra, elbette ki asılları bizde kalır, birer kopyada sizlere verilir. Böylece sizlerde ödemelerinizi evinizden kontrol edebilir, hesaplarınızı en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Senetleri de yaptıktan sonra artık talep ettiğiniz nakit para hazırlanır ve size teslim edilir. Son yapılacak işlem de komisyon tutarını almaktır. Alacağınız kredi türüne göre fiyatlandırılan komisyon ücreti sizden alınır ve buna dair bir de belge imzalamanız rica edilir. Bu belge, komisyon ücretinin gönül rızası ile verildiğine dair bir belgedir. İleride hiçbir konuda sıkıntı yaşamamak için yapılan tüm işlemlerimizi belgelemekteyiz. Aynı şekilde sizin de bu yönde talepleriniz olursa, memnuniyetle kabul ederiz. Örneğin bizden bir sözleşme yapmayı talep edebilirsiniz. Böyle bir durumda iki tarafında ortak olarak kabul edeceği tüm maddeler tek tek yazılır ve imzalanır. İki tarafında haklarını koruyacak olan bu sözleşmeler sayesinde sizlerin bize, bizlerinde sizlere güveni olacaktır.

Aldığınız bu paranın geri ödemeleri parayı almanızı takip eden ilk ayda başlar. Eğer ki araç için nakit para aldıysanız, bu ödemeyi bir ay geciktirebilme imkânı da tanımaktayız. Ödemeleri genel itibari ile her ayın 15 i veya 20 si olarak ayarlamaktayız. Elbette bu tarihte size göre esnetilmektedir.

Başka Şehirlerden Nakit Para Alma İmkânı


Senetle Kredi Veriyoruz Maraş Urfa Diyarbakır

Konya’da Senetle Para

Senetle Para İstanbul Üsküdar

Gaziantep’te Senetle Para Verenler


Evet, yanlış duymadınız. Firmamızın bulunduğu şehirden farklı bir şehirde yaşıyorsanız, bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Zaten yapılacak tüm başvurular internet üzerinden yapılabildiği için, bize ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Sizler bizlere mail yoluyla, yorum yoluyla ya da mesaj yoluyla ulaşın. Mesai saatlerimiz içerisinde sizlerle irtibat kurarak anlaşmaları sağlayalım. Bildiğiniz gibi artık e imza ve e senet vardır. Bu sayede bilgisayarlarımız ve internetimiz yoluyla kolayca yapabilmekteyiz. Bu sebeple başka bir şehirden de olsanız, bizlere ulaşın. Sizlere nakit konusunda gereken desteği verelim.

senetle kredi

Ödemelerde Yaşanan Sıkıntılar

Bizler birçok firmaya göre, daha çok müşteri yanlısı bir hizmet veriyoruz. Müşterilerimizden faiz almıyoruz, komisyon ücretlerini çok şişirmiyoruz ve birçok konuya müşterimiz ile birlikte karar veriyoruz. Bu nedenle de sizlerden düzenli ödeme talep ediyoruz. Sizin ödemelerinizi geciktirmeniz, bizim de ödemelerimizi geciktirmemiz anlamına gelir. Bu nedenle düzenli olarak ödemelerinizi yapmanız gerekir. Belli bir süre gecikme yaşandığı takdirde, hukuki yollara başvurularak senetiniz işleme konur. Böyle tatsız bir anımızın olmasını istemediğimiz için, sizlerden düzenli ve eksiksiz ödeme yapmanızı rica ediyoruz.