Kredi denilince aklımıza ilk gelen kurum bankalar oluyor. Fakat bilindiği üzere bankadan kredi almanız için tarafınıza iletilen tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin banka kredi notunuz düşük olamayacak, aylık net gelir sahibi olacaksınız ve buna ek olarak da SSK gibi prim ödemelerinizin yatırılıyor olması gerekmektedir.

Trabzon ilinde bu şartları yerine getiremeyen kişiler ise ek çözümlerden biri olan senetle krediye yönelmeye başladı. Senetle kredinin temel de banka kredisinden farkı bulunmamaktadır. Aynı şekilde belirli bir faiz oranına bağlı kalarak aylık vadeler de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer vadeli ödeme yapacak iseniz imzalanan senet sayısı vade sayısı ile eşit olmalıdır.

Akçaabat, Şenel, Araklı, Beşikdüzü, Arsin’de senetle kredi verenlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

senetle kredi

Son olarak Trabzon da bu şekilde hizmet veren kişilere nasıl ulaşacağınız hakkında da bilgi verelim. Acil kredi, hızlı kolay kredi gibi yazıların altında yer alan yorum alanına ilgili talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Kişiler aynı gün içerisinde size dönüş yapacaktır. Buna ek olarak site de yer alan arama kısmına bulunduğunuz ili yazarak aynı hizmeti veren diğer kişilere de ulaşabilirsiniz.