İstanbul’un Beykoz ve Bakırköy semtlerinde oturan kişiler artık nakit sorunlarını daha rahat bir şekilde çözebiliyor. Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan kişiler başta olmak üzere maaşında haciz olan, kara listede olan veya bankalar ile hacizlik olan kişiler kredi alabilmektedir. Öncelikli olarak ihtiyaç duyulan kredi miktarının belirlenmesi gerekmektedir.

İstanbul Beykoz Senetle Para Verenler

Senetle para veren kişiler ile yapılan görüşmeler sonucunda bir ödeme planı belirlenir ve daha sonra en iyi faiz oranlarıyla nakit kredi anında verilir. Kişilerin mali durumları, aylık gelirleri ve ihtiyaç duydukları nakit oranlarına göre verilen senetle kredide esnek ödeme planları oluşturulabilir.

senetle kredi

Genelde devlet memurları, özel sektör çalışanları, ev hanımları, öğrenciler ve emekliler kısacası toplumun her genelinden insan senetle para verme yöntemini tercih edebilmektedir. Bankalar gibi uzun evrak süreçlerinin olmaması, kredi notu şartının olmaması ve diğer işlemlerin yer almaması senetle para almayı cazip hale getirmektedir. Üstelik istenen para aynı gün içerisinde direkt olarak elden verilebilmektedir. Özellikle acil para lazım diyenler bu yöntemi seçebilir.