Bankalardan çeşitli nedenlerden dolayı kredi alamayan kişiler, kredi alabilmek için komisyonculara gidebilmektedir. Kredi notu düşük olan ve bankalardan daha önceki işlemlerinde sorun yaşayan kişiler için uygun kredi imkanı sağlayan komisyoncular, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerde bulunmaktadır. Bunun yanında bu kişiler ile telefon veya mail üzerinden de iletişime geçilebilmektedir.

Bankalardan kredi alan bu kişiler belirli ve uygun bir komisyonla nakit sorunu yaşayan kişilere kredi vermektedir. Kredi almak isteyen ve bu kredilerini uygun bir şekilde ödemek isteyen kişilere yardımcı olan komisyoncular, uygun faiz oranları ve bütçelere uygun vade oranlarıyla kredilerin geri ödenmesini de sağlamaktadır. Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan veya bankalara hiç başvuruda bulunmayan kişiler için de bu krediler oldukça uygundur. Diğer banka kredilerinden herhangi bir fark da bulunmamaktadır. Bu kredilerin ödeme seçenekleri ve uygun vade oranlarını içermesi nedeniyle her türlü meslek grubundan olan kişiler ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Komisyonla Kredi Verenler

Kredilerde alınan komisyonlar, kredi miktarına göre belirlenmektedir. Yüksek oranlı konut ve taşıt kredilerinde daha fazla komisyon alınmaktadır. Ancak bu kredileri bankalardan almak çok daha zordur. Kredi komisyoncuları bu durumu göz önüne alarak ödeme takvimlerini daha esnek tutmaktadır. Kredi notu son dönemlerde bankalar için çok önemli bir hale gelmiştir. Bu durum birçok kişiye avantaj sağlarken bazı kişiler olumsuz etkilemiştir. Kredi notunun düşük olması nedeniyle bankalardan kredi alamayan binlerce kişi vardır. Bu kişiler de nakit sorunlarını çözebilmek için bankalara gitmek yerine komisyonculara veya tefecilere başvuruda bulunmaktadır.

 

senetle kredi

Komisyonla Kredi Verilir

En uygun ödeme seçenekleri genelde komisyoncularda yer almaktadır. Üstelik ödemeler faizsiz bir şekilde yapıldığı için krediyi alana kişiler herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Kredi sahiplerinin ödeme takvimlerini ertelemeli bir şekilde yapması da söz konusudur. 3 ay ertelemeli veya eşit taksitli ertelemeli krediler sayesinde ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Krediler türlerine göre çeşitli vade seçenekleri de içermektedir. Bu kredilerde 48 aya kadar çıkan vadeler de bulunmaktadır. Kredilerini konut ve taşıt kredisi olarak çeken kişiler 60 aya ulaşan vadelerden de yararlanabilmektedir.