Para sıkıntılarınızdan dolayı birçok yere başvurduysanız ve her seferinde eliniz boş bir şekilde döndüyseniz, önünüzdeki tüm fırsatlar bitmiş değildir. Daha tanışmadığınız ve bilmediğiniz firmalar olabilir. Örneğin biz. Biz firma olarak çok geniş çaplı ve kaliteli hizmet verdiğimiz için, bu zamana kadar fazla reklam ihtiyacı duymadık. Fakat ekip kadromuzunda genişlemesi ile birlikte, sizleri daha çok memnun edebilmek için daha aktif olarak çalışmaya karar verdik.

Senetle para veren firmaların çoğu bu işi müşteri memnuniyetini sağlamak için değil, kendi kazançlarını arttırmak için yaparlar. Buna karşın, paraya ihtiyaç duyan kişiler de bunları bildikleri için bu tarz firmalara daha ön yargılı davranmaya başlamışlardır. Bizler de tüm bunları bildiğimiz için, gelin yerinde görün diyerek sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Kesin Kredi Şartları

Bizlerden kredi alabilmek için hiçbir şartı sağlamanıza gerek yoktur. Zaten bankalar birçok şart sundukları için ve birçok kriter koydukları için bu tarz kuruluşlar ile iş yapmakta olduğunuzun farkında olduğumuz için, diğer firmalar gibi şart ve kritere yer vermeden, tüm bu engelleri ortadan kaldırıyoruz. İsterseniz gelir belgeniz olmasın, isterseniz net bir maaşınız bulunmasın ya da ev hanımı veya emekli olun. Bizim için tüm bunlar fark etmez ve hiçbir engel teşkil etmez. Bu nedenle bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bizim için kredi vermenin tek koşulu, ödeme sözünüz yani hazırlanmış olan senettir.

Nasıl İletişim Kurarız?

Bizlerle iletişim kurmanızda kredi almanız kadar kolaydır. Yalnızca yukarı kısımda bulunan iletişim kutumuza tıklayın ve buradan bizlere mesaj gönderin. Mesaj kapsamında yalnızca iletişim numaranız, istediğiniz kredi miktarı ve vade talebinizden bahsetmeniz yeterlidir. Tabii ki size hitap edebileceğimiz isminizi de yollamanız gerekir. Bunlar dışında başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz işlemleri ofisimizde konuşabileceğimiz gibi, her şeyi internet üzerinden ya da cep telefonu vasıtası ile de anlatabiliriz.

senetle kredi

Paraya ihtiyacınız varsa, bankalardan kredi alamıyorsanız, bize başvurun ve kredi tutarınıza bakmadan sizlerin tüm nakit ihtiyaçlarını karşılayalım. Tek tık ile kapınızdayız.