Senet karşılığında kredi ya da faiz para veren kişileri duymuşsunuzdur. Yazımızda bu konunun daha fazla detayına inmeyi hedefledik. Senet karşılığı peşin faizle borç para veren kişiler nasıl çalışır, bu kişiler ile nasıl iletişime geçebilirsiniz, hepsine cevap bulmanızı sağlayacağız.

Senet karşılığı peşin faizle borç para verenler; bankalarda olduğu gibi kredi notu sorgulaması yapmazlar. SGK prim dokümanı ya da gelir belgesi gibi evraklarda talep etmezler. Sadece karşılıklı senet yapmanız gerekmektedir. Bir ihtimal sizden aldığınız parayı ödememe ihtimaline karşın kefil ve ipotek talep edenler olabilir.

Senetle alışveriş hayatımıza yeni giren sistemlerden değildir.  Daha önce senet ile eşya alan onlarca kişi oldu. Temelde ki fark burada direk para sunulmasıdır. Senet karşılığı peşin faizle borç para veren kişilere internet aracılığıyla olayca ulaşabilirsiniz.

Senet karşılığı para almak yasaldır. Eğer banka kredinizi onaylamadıysa ve çaresiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu yöntem ile paranızı alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, anında rahat nefes alabilirsiniz.

senetle kredi
Aşağıdaki kısımdan taleplerinizi iletebilir veya cevap yazabilirsiniz. Düzgün bir şekilde ifade eden kimselere mail yoluyla dönüş yapılmaktadır. İletişim için Anasayfadaki formu kullanınız