Bankalardan kredi alamayanlar için verdiğimiz senetle krediler için birtakım şartlar istemekteyiz. Bu şartlara uyulmadığı takdirde yapılan başvurulara geri dönüş yapılmamaktadır. Firmamız yüzlerce kişinin nakit ihtiyaçlarını çözmüştür ve oldukça güvenilir bir firma olarak piyasada yerini almıştır. Elbette bu hizmetimizi deneyimli ve yetişkin kadromuza borçluyuz. Her biri alanında uzman olan kadromuz ile siz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını kolayca gidermekteyiz. Bu kadar kaliteli hizmet vermemizin bir gereği olarak da kredi verirken müşterilerimizden bazı şartları da beklemekteyiz. Bu şartlar bir banka gibi çok zahmetli ve oluşması güç şartlar değildir. Bu nedenle bu zamana kadar kredi başvurusunda bulunan müşterilerimizin çoğunun nakit ihtiyaçları kısa sürede çözülmüştür.

Acil kredi verebilme şartlarımıza da göz atacak olursak, bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

1 ⇒ Kredi talebinde bulunan müşterilerimiz, kredi başvurularını iletirken kendilerine ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası ile birlikte kredi alabilmelerine olanak sağlayacak olan temel bilgileri vermelidir. Bu bilgiler kredi almak istedikleri paranın miktarı, aylık olarak net şekilde ellerine geçen paranın miktarı ve kaç taksitte ödeme yapmak istedikleridir. Kredilerimiz normal şartlarda bir gün içerisinde çıkarılmaktayken, bu bilgiler bize net olarak sunulmadığı zaman kredi süresi uzamaktadır.

2 ⇒ Firmamızdan kredi almak için istediğiniz paranın miktarı ile aylık gelirinizin belli bir orantısı olmalıdır. Yani ödemenizin imkânsız olduğu durumlarda direkt olarak krediniz çıkarılamaz. Bu nedenle başvurunuz hayali değil rasyonel olmalıdır. Bu nedenle bilgilerinizin doğru biçimde verilmesinin de hayati düzeyde önemi vardır. Böylece sizlere en uygun kredi ödeme programı hazırlanabilir.

3 ⇒ Kredi talebinde bulunduğunuz miktarın bölünebileceği taksit sayısı en fazla 48 aydır. Bu nedenle gelir durumunuz da buna uygun olmalıdır. Hane içerisinde sorumlu olmadığınız tutarları yani elinizde kalan net tutarı ya da ek kazançlarınızı söyleyerek, aylık olarak yapılacak ödemenin sizin için zor olmayacağını belirttiğiniz takdirde çok uç bir durum yoksa krediniz onaylanacaktır.

4 ⇒ Eğer gelir durumunuz ile taksit ödemeleriniz arasında çok yakın bir miktar fark varsa, kredi çekebilmeniz için bir kefil bulmanız gerekmektedir. Kefiliniz hem sizin için hem de firmamız için bir güven oluşturacaktır. Kefilinizin mesleği ile ilgili herhangi bir şart bulunmamaktadır. Eğer kefil bulamazsanız bir taşınmaz ipoteği verilmelidir.

Kredi Çekmek İçin Kredi Notunuz Kaç Olmalı?

Kredi çekme konusunda EN ÖNEMLİ MESELE kişilerin kredi skoru değeridir ve bankalarda olduğu gibi her firmanın kendisine ait kriterleri bulunmaktadır. Kesinlikle kredi alabilecek kişilerin kredi notu 1500 ile 1900 arasında olanlardır. Bu kredi notuna sahip kişiler kolayca kredi kullanabilirler. Kesinlikle kredi kullanamayacak kişilerin kredi notları ise 0-600 arasıdır. Bu kişilerde kesinlikle kredi alamayacaklardır. Elbette bazı kampanyalara denk gelmezlerse. Oysa 800 ile 1100 arası kredi notuna sahip olanların işi tam anlamıyla bir muammadır. Bu nedenle bir yerde en riskli gruplardan biridir. Bu nedenle bu dolaylarda kredi notuna sahip olan bireyler, birkaç küçük yöntem ile kredi notlarını yükselterek, şanslarını arttırmalıdırlar.

Eğer 1200- 1500 arasında kredi notuna sahipseniz ve kredi almanız gerekiyorsa, ek gelirlerinizden ve eviniz içinde sorumlu olmadığınız giderlerden söz ederek, kredi alabilme olanağınızı arttırabilirsiniz.

YENİLENDİK – SENETLE KREDİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kişiler acil para ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanımına yönelmeye devam ediyor ve kredi denilince genel olarak akla ilk bankalar geliyor. Fakat bilindiği üzere bankadan kredi alabilmeniz için belirlenen tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Aksi halde ne yaparsanız yapın banka kredi başvurunuza olumsuz cevap verecektir. Bu konuda sorun yaşayan kişiler kredi veren firma ve şirketlere yönelmeye başladı.

Kredi verilir sloganı ile sektörde yer almaya başlayan bu firmalardan hangi şartlar da ve nasıl çalışıyor kapsamlı bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Firma ve şirketler genel de senet karşılığında ilgili tutarı tarafınıza vermektedir. İlerde ödeme yapmadığınız da haklarını arayacakları yasal bir garanti olmasını isterler. Senetle kredi sisteminde de geri ödemelerinizi aylık vadelere bölme imkanınız var. Karşı taraf ile yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak 12 ay, 24 ay gibi taksitler de ödeme yapabilirsiniz. Yine bankalarda olduğu gibi de faiz oranlarına bağlı kalacaksınız. Her firma farklı faizler ile karşımıza çıkmaktadır.

Senet imzalama aşamasında dikkat etmeniz gereken maddeleri göz ardı etmemelisiniz. Eğer maalesef sektörde yer alan kötü niyetli kişiler ile karşılaşır iseniz maddi sorunumdan kurtulayım derken daha ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Vadelere bölerek ödeme yapacak iseniz, eşit sayıda senet imzalamalısınız. Her taksit sonrasında da seneti karşı taraftan almalısınız. Ayrıca ödeme rakamının yazıldığı kısmında kapatılmış olması gerekiyor.

Firma sizden kefil ya da ipotek de talep edebilir. Bunda ki temel amaç ise ödeme yapmadığınız da yasal yollarla temin edilmesidir. Eğer siz ödemenizi yapmazsanız kalan kısımlar kefilden alınabileceği gibi ipotek gösterilen malınız da sizden icra kanalı ile alınabilir. Benzeri firmalara nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız bunun için bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarını alarak da görüşebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilir çalışma şartlarının size uygun olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

senetle kredi