Senetle kredi veren firmaların büyük bir çoğunluğu müşterilerinden kredi öncesi bir ön ödeme talep etmektedirler. Elbette her firma sizlere kredi vermesi karşılığında belli bir miktarda komisyon ücreti alacaktır fakat krediyi vermeden evvel sizlerden böyle bir talepte bulunulduğu zaman haliyle durumunuz daha da sıkışık bir hal alabilir. Bizler de bunun sizleri daha da zor duruma sokabileceğini düşünerek, senetle kredi vermenin tüm yöntemini değiştirdik. Firmamız sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına, sizlerden ön ödeme talep etmeden kredi verecektir.

Kredi almak isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterli olacaktır. Firmamızın kredi vermek için sizlerden talep ettiği herhangi bir şart veya husus bulunmamaktadır. Bu nedenle isterseniz kara listede bulunun ya da icralık olun, isterseniz de kredi alabilmeyi sağlayacak olan hiçbir şarta sahip olmayın fark etmez. Tek yapmanız gereken bizler ile irtibata geçmektir. İhtiyacınız olan finansmanı sağlarken, sizlerden herhangi bir ön ödeme talep etmediğimiz için de kredi ihtiyaçlarınız oldukça hızlı ve sorunsuz şekilde halledilmektedir. Sizlerden alacağımız ödeme olan komisyon tutarı yani işlem bedeli, sizlere krediniz sağlandıktan sonra kesilmektedir.

Ön Ödemesiz Kredi Başvurusu

Örneğin olması gerektiği şekilde bizler ile irtibata geçtiniz ve kredi başvurusunda bulundunuz. Kredi başvurunuz sonuçlandıktan sonra normal şartlarda birçok firma sizden ön ödeme talep eder. Kredinin çıkartılması aşamasında ihtiyaç duyulan nakit bedel sizler tarafından karşılanır. Böylece firmalar daha rahat şekilde kredilerinizi çıkartırlar. Fakat bizler krediniz çıkmadan sizlerden bir ödeme almadığımız için krediniz onaylandıktan sonra bir işlem yapmanıza da gerek yoktur. Kredinizin onaylandığı bilgisi sizlere ulaştıktan sonra, kredinizi almak için firmamıza geldiğinizde ücret sizlere teslim edilirken içerisinden komisyon ücreti alınmaktadır. Bu nedenle firmamız ile her türlü alışverişi gönül rahatlığı ile yapabilme imkânınız ortaya çıkarılmıştır.

senetle kredi

Firmamız ile irtibat kurabilmek için senetle para sayfamız üzerinden başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir. Aynı zamanda talep ederseniz telefon üzerinden ya da mail adresiniz üzerinden de bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru yapıldıktan sonra en az üç gün içerisinde krediniz sonuçlanmaktadır.