Biz bireylerin en temel ihtiyacı halini almıştır artık neredeyse günümüz şartlarında en ufak İHTİYACINIZDA bile başvuruda bulunduğumuz bireysel krediler. Artık o denli alışılagelmiş bir yöntem halini almıştır. Gerek sicili düzgün olanlar için kullanımının oldukça kolay olması gerekse geri ödeme koşullarının taksit imkanı ile yapılması başvuruların artışında rol oynayan en önemli faktörler arasında yerini almaktadır. Tabi ki bütün bunların yanında kredi kullandırımı yapmakta olan banka kurumları ve başkaca kurum ve kuruluşlar tarafından yapılmakta olan kampanyalar da başvuru taleplerinin artmasına neden olan faktörler arasındadır. Genellikle yapılan kampanyalar faiz oranlarında veya kullandırım sırasında alınan masrafların alınamaması adına yapılmaktadır.

3 Ay Ertelemeli Kredi

Fakat şimdilerde bizim size bambaşka bir teklifimiz var! Kredinizi gelin bizden kullanın şubat ayında aldığınız kredinin ilk ödemesini 3 ay sonrasında ödemeye başlayın. Yani hem mevcutta bulunan ihtiyaçlarınızı gidermek adına kredi kullanarak nakit paraya sahip olurken hemde maddi durumunuzu sıkıştırmadan ödemenize bir süre ara vererek o 3 ay içerisinde kendinizi iyice toparlama şansını sizlere sunuyoruz. Biz danışmanlık firması olarak tarafınıza sunduğumuz bu kampanya neticesinde hem uygun faiz oranı hemde geri ödemelerinizde size süre tanıyarak bütün kolaylıkları bir üründe topluyoruz.

Ertelemeli Kredi Başvurusu

Hadi gelin sizde başvurun kredini ödemenizi 3 ay erteleme şansına sizde sahip olun. İlgili kampanyadan yararlanmak adına yapmanız gereken tek şey internetten danışmanlık firmamıza ulaşım sağlamak ve iletişim formunu doldurmaktır. İlgili başvuru neticesinde danışman arkadaşlarımız tarafından anlık olarak incelenmekte olan internet sitemizden görüntülenmekte olan başvuru durumunuz değerlendirilerek tarafınıza aynı gün içerisinde arkadaşlarımızca dönüş sağlanacaktır.

Senetle Para Al Kredi Borcunu Ertele

Eğer size anlattığımız senet imzalama yolu ile kredi kullandırım olanağımız size uygun ise eğer aynı şehirde ikamet ediyor isek sizi şubemize davet ederek senet evrakını imzalamanız sonucunda aynı anda paranızı size teslim edebiliyoruz. Eğer farklı şehirlerde ikamet ediyor isek ve o şehirde şubemiz bulunmamakta ise bu süreç biraz daha uzayabiliyor maalesef. Çünkü anlaşmalı bulunduğumuz kurye aracılığı ile senet evrakını tarafınıza gönderiyoruz ve bize geri döndüğü anda size kullandırım olanağı sağlıyoruz.

Gelin sizde  kredinizi şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın. Bize ulaşın kredinizi verelim geri ödemelerini sonraya bırakalım. Danışmanlık firmamız olarak oluşturduğumuz kampanya neticesinde sizde rahat edin.

senetle kredi