Biz bireylerin temel ihtiyaçlarından bir tanesi halini aldı artık çoğunlukla banka kurumları tarafından verilmekte olan bireysel krediler. Her türlü nakit ihtiyacımızı karşılamak amacı ile sıklıkla başvuruda bulunduğumuz bu kredi türleri ihtiyaca göre çeşitlenmekte, buna bağlı olarak ta gerek faiz oranları gerekse başvuru şartları da değişkenlik göstermektedir. Haliyle biz bireyler bütün bu değişen şartların hepsine çoğu zaman uyum sağlayamayız bu durum karşısında ise banka kurumlarından başvuruda bulunduğumuz krediler için olumlu bir cevap alamayız. Nakit desteği sağlayamamak ise bizi oldukça büyük sıkıntılar içerisine sokmaktadır kimi zaman.

Kredi Çıkmıyor Ne Yapmalıyım?

Banka kurumları tarafından yapılacak kredi başvurularında tarafınızdan talep edilen şartların başında;

Gelir düzeyinizin kredi geri ödemelerini yerine getirecek düzeyde olması,

    -Kredi notu adı verdiğimiz;özellikle finans kurumları ile biz bireyler arasındaki sicil durumumuzu ortaya koyan sayısal verilerin tamamının en az 1.200 en fazla ise 1.900 puan arasında yer alması,

   -En az 6 aylık süre zarfında aynı iş yerine Sosyal Sigortalar Kurumuna bağlı olarak çalışması,

   -Geçmişten bu güne kişinin tüm finans kurumlarından kullandığı ürünler adına herhangi bir ödeme düzensizliğinin bulunmaması gelmektedir. Ancak içerisinde yaşadığımız günün şartlarına bakıldığında bu şartların hepsini sağlamanın pek mümkün olmadığı aşikardır. Bütün bu nedenlerden dolayı banka kurumlarında ki müşteri potansiyeli giderek düşüş göstermekte ve bu durumdan yararlanmak adına kurulmuş olan başkaca kurum ve kuruluşlar müşteri kazanmaktadır.

senetle kredi

Kredim Çıkmıyor Diye Üzülmeyin Başvurun

Bu kuruluşların en başında var olan danışmanlık firmamız ile biz size çıkmayan krediniz için üzülmeyi bırakıp bizi denemenizi öneriyoruz. Evet bırakın banka kurumları size kapatsın kapılarını,bizim kapılarımız size sonuna kadar açık. Üstelik hiç bir şart yok,gelir düzeyi yeterliliği yok,uygun faiz oranları ve uzun vade imkanları ile firmamız her zaman hizmetinizde. Sizde bizi deneyin rahat edin. Bırakın bu saatten sonra size kredi olanağı sağlayamayan banka kurumları düşünsün sizi nasıl geri kazanacağını. Biz size yalnızca senet evrakı imzalatarak istediğiniz tutar ve vadelerde kredi olanağı sunuyoruz. Sadece sözünüzü ve imzanızı talep ediyoruz. Tabi birde hizmetimiz karşılığında sizden alacağımız ufak miktarlı komsiyon bedelimizi. Bize gelin artık” kredim çıkmıyor” demeyin.