Yüksek faizler ile kredi veren ya da parayı kiralayan kişilere tefeci adı verilmektedir. Genel verilen ve belirlenen faiz oranları yasal sınırın kat kat üzerindedir ve bu yol yasal değildir. Tefecilik işi yapan kişiler ön gördüğünüz üzere gene olan tüm kazançlarını faiz rakamları üzerinden sağlamaktadırlar buna bağlı olarak da belirttiğimiz gibi çok yüksek faiz uygulamaları vardır. 10.000 TL aldığınız parayı geri 20.000 olarak ödeme zorun da bile bırakılıyorsunuz. Hatta mallarınızı ipotek edip sizden alabiliyorlar.

Durum böyle olunca tefeciye bulaşmak mantık sınırlarında bir iş olmaktan çıkıyor. Başka çarem yoktu tefeciye gittim gitmek zorunda kaldım diye bir şey de yok. Hemen size borç para veren tefecilere itibar etmeyin diyor ve alternatif yolları açıklayalım.

Tefeciye gitmek yerine banka kredisi alabilirsiniz. Eğer bankanın istedikleri evrakları temin edemiyorsanız kredi notunuz düşük ise ve her başvurunuza olumsuz cevap alıyorsanız üzülmeyin. Senet ile para veren kişi ve özel şirketler var. Bunlardan yardım alabilirsiniz. Bankaların istediği evrak, kefil gibi şartlar da yok. Özetle koşulsuz kredi veriyorlar. Yapmanız gereken tek şey borç paranızı almak ve senet imzalamak. Tahmin ettiğiniz üzere bu sistemde de faiz uygulaması var ama içiniz rahat olsun ki faiz oranları neredeyse bankalar ile aynı seviyede.

BORÇ PARA VEREN YERLER

Üstelik aldığınız parayı taksitler ile yani vade ile geri ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi zamanın da ve düzenli gerçekleştirdikten sonra herhangi bir maddi ve manevi sıkıntı ile karşılaşmazsınız.  Senet el kredi nereden alabilirim diyorsanız senetlekredi.org adresini ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız şartlar da kredi imkânı karşınıza çıkacaktır. Senet ile kredi alma tamamen yasaldır.

senetle kredi

senetlekredi1Borç para veren tefecilere itibar etmeyim. İhtiyacınızı belirleyin ve üst metinde sıraladığımız alternatiflerden birisini deneyin. Tefeciden yardım alarak maddi manevi yıpranan her şeyini kaybetme riski yaşayan kişilerden olmayın. Kararınızı verin ve paranızı alarak sıkıntılarınızdan karşılamanız gereken ihtiyaçların stresinden, parayı nasıl bulurum kimden borç alırım derdinden sıyrılın. Yukarı da belirttiğimiz adrese girerek hemen iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.